zjentek

Proč ženy při chůzi vrtí zadkem?

Zejména pak při chůzi do schodů.

Všechny dosavadní odpovědi a různá již existující vysvětlení pro mě PROSTĚ NEJSOU dostatečně uspokojivé a tak je dobré ptát se znovu a znovu. (;

Nejlepší odpověď
annas

Většina žen kroutí zadkem proto, aby neupadly. Potvrdili nám to v pražské biomechanické laboratoře Casri .

V textu jsou grafické chyby v psaní na PC. Neopravovala jsem je.

"Průměrný muž má poměrně úzké boky. Našlapuje proto blízko kolmic boků, tedy vlevo a vpravo od těžiště těla. Jeho krok směřuje ven, a je tedy široký a jistý. Průměrná žena má ale boky široké (některé ženy krásně široké). Aby při chůzi udržela stabilitu, musí došlapovat co nejvíc k těžišti těla, tedy tzv. co nejvíc ‚dovnitř‚. Čím větší je její zadek, tím delší je osa, označující rozdíl mezi krokem běžného muže a běžné ženy. Její zadek se při každém kroku ‚dovnitř‘ mohutně vychýlí z osy. Výsledkem praktické aplikace fyziky je, že ženské boky při chůzi opisují charakteristické ‚osmičky', oblažující mužské oči. Zdánlivě složitá biomechanika se dá vyjádřit prostou větou: čím má žena větší zadek, tím víc jím musí kroutit. krouceni Když zadek, tak pořádný. Jen čtyři procenta mužů má rádo malý zadek. A tito muži nejsou na ženy. " atd.

https://g.cz/uz-vime-proc-zeny-krouti-zadkem/

Další odpovědi
Kelt

Otázky jsem si všimnul až po tom, že byla smazána. Tak to vrtění není jen při chůzi do schodů. Podívej se na film Někdo to rád horké, kdy jde Marylin Monroe k vlaku. To je koncert. A dostane se pěkná žena do nebe a musí jít přes lávku a když má hříšné myšlenky, že spadne do vody. To jí říká svatý Petr. Tak jdou, ta žena první, zavrtí zadkem, a je slyšet šplouchnutí a za to ženou nikdo není. Jen na vodě jsou kruhy.

Mc Merkurion

… aby bylo na co koukat !!!

led

Je to prirodzené vyvažovanie tela. Zadok ide vždy na opačnú stranu, než prsia. Aj pri chôdzi do schodov…
Tak tomu sa nedivte, keď vy, muži žene obťažkanej nákupom, ukradnete výťah, aj keď ste bez nákupu a ona musí tie schody vyšlapať.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.