Avatar uživatele
Petr Kaňa

Proč ženy chodí do obchodu často jen kvůli tomu, aby se dívaly na zboží a nic nekoupily?

Zajímavá 0 před 1282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gonfaloniér

Je to jejich kratochvíle a záliba. Rády nakupují… nebo spíš rády chodí po obchodech. Ženy si rády vybírají, přebírají se ve zboží (a nakonec si často žádné nevezmou :D).
Někdy nevědí, co chtějí, nemůžou si to dovolit, nemůžou se rozhodnout pro určitou věc atd.
Ale není pravda, že nic nekupují, jen jim ty nákupy dlouho trvají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Už nie sú časy socializmu, keď ceny v obchodoch s rovnakým tovarom boli rovnaké. Dnes nájsť obchody rozdielných majiteľov s rovnakými cenami je skôr výnimka.
„A dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí.“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Aby měly přehled

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Ja som to tiež nechápal, a je tomu už veľa rokov, keď som kvôli tomu prichádzal o nervy, potom som radšej na nákup hlavne oblečenia, látok a pod. s manželkou už radšej nechodil. Musela všetko chytiť, vyobzerať, akože nakúpi najlepšie, doma potom nadávala :Čo mi to tie kravy predali? /Taká spomienka z mnohých /

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ze všeho nejraději si nakupují něco na sebe a ne vždy se jim daný sortiment líbí. Tak je logické, že se poohlédnou i někde jinde. Občas to tak dělám i já. To není jako nakoupit si maso na řízky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to já taky …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek