Petr Kaňa

Proč ženy chodí do obchodu často jen kvůli tomu, aby se dívaly na zboží a nic nekoupily?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Je to jejich kratochvíle a záliba. Rády nakupují… nebo spíš rády chodí po obchodech. Ženy si rády vybírají, přebírají se ve zboží (a nakonec si často žádné nevezmou :D).
Někdy nevědí, co chtějí, nemůžou si to dovolit, nemůžou se rozhodnout pro určitou věc atd.
Ale není pravda, že nic nekupují, jen jim ty nákupy dlouho trvají.

Další odpovědi
led

Už nie sú časy socializmu, keď ceny v obchodoch s rovnakým tovarom boli rovnaké. Dnes nájsť obchody rozdielných majiteľov s rovnakými cenami je skôr výnimka.
„A dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí.“

Drap

Aby měly přehled

zbyndo

Ja som to tiež nechápal, a je tomu už veľa rokov, keď som kvôli tomu prichádzal o nervy, potom som radšej na nákup hlavne oblečenia, látok a pod. s manželkou už radšej nechodil. Musela všetko chytiť, vyobzerať, akože nakúpi najlepšie, doma potom nadávala :Čo mi to tie kravy predali? /Taká spomienka z mnohých /

Kepler

Ze všeho nejraději si nakupují něco na sebe a ne vždy se jim daný sortiment líbí. Tak je logické, že se poohlédnou i někde jinde. Občas to tak dělám i já. To není jako nakoupit si maso na řízky.

Mc Merkurion

… to já taky …