zjentek

PROČ zde již nefunguje původní našeptávač?

Mám na mysli TU věc, díky níž BYLO MOŽNO hned při psaní nové otázky rozkliknout řadu/množství dalších otázek podobného charakteru (díky jejich obsahu stejných klíčových slov) JEŠTĚ DŘÍVE, nežli člověk vyvěsil tu svou a tím měl praktickou možnost přijít si k informacím mnohem rychleji, nežli formou čekání na odpovědi. Tato velmi prospěšná a smysluplná „věc“ byla naposledy funkční před inovací tohoto kdysi dokonalého, ve svém založení významného a účelného webu, který měl šlechetnější cíle, nežli viset na netu „jen tak pro klikačku“. Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Protože to někdo a jen Bůh ví proč, změnil?
Ale také by mě zajímalo proč.
A taky toužím vědět, proč při doplňování textu je tak pidi nepřehledé políčko.