MacChill

Proč vodafone spouští Velikonoční kampaň, když by se v tuto dobu měli „opřít“ o jiný svátek?

Nejlepší odpověď
quentos

to schválně, chtějí tím vyjádřit, že jsou „o krok napřed“. Však to v té reklamě i říkají

Další odpovědi
jendahun

Zaujala vás ta reklama? No a to je ten důvod.Kdyby tam byly Vánoce,tak si toho v tom množství reklam a akcí na Vánoce ani nevšimnete.Jinak je to symbolicky o krok vepředu.
Připadá mi to vtipné a má to smysl.

Drap

V reklamě je přece většina věcí postavena na hlavu

hanny 2

Protože pro ně asi „zítra znamená již včera“!Znáš to ze Slunce,seno..­...,ne?