zvonisek

Proč vlastně existuje proces zvracení?

A co zvrat?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak na zvratky v puse? Vyplivnout, nepolykat, ale proti gustu…

Další odpovědi
klumprt

To je tak, když tělo rezignuje na to, aby se nadále potýkalo s tím, co jsme spapali nebo vybumbali. Existuje jeden vtip s gulášem a panáky, který to taky dobře ilustruje, ale místo toho nabídnu tento odkaz, který podává vcelku vyčerpávající informace k problému:
http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Zvracen%C3%AD

dubraro

Tělo se zbavuje škodlivých látek v žaludku.
Vyplivnout.

bolak

Aby ses neotrávila. Trávící soustava ti ze všeho co sníš vyžere látky a pošle je do krve, když je to ještě v žaludku a je tam něco co by mohlo ohrozit tvůj život, tak bliješ, pokud se to dostane mezitím až do střeva, tak se spustí druhej obrannej mechanismus >> srajda.