dust8

Proč v neděli večer nejde u CZC po 20 minutách od zadání objednávky objednávka prostě stornovat , ale musí se nepřebrat?

Stornovat z jakéhokoliv důvodu.. Nyní ozkoušeno.. Objednávka už nyní nelze stornovat.. Prosím dobírku nepřebírat.. To jako někdo maká i v neděli? U Alzy bych to pochopil, protože to jsou emzáci, ale tady?

Odpovědi
elkon

Mají infolinku, tady není CZC.

df

Napiš jim email, že rušíš objednávku. Mohli by po tobě vymáhat náklady na poštovné a balné.

terry

Předpokládám, že automat nasouká všechno do systému. Pak se už balí a expeduje. Těžko v tom množství objednávek vybírat ztornovanou.
CZC má také množství objednávek.
Jde o to, jaký systém používají.