Boy 13

Proč už nemohu sehnat v obchodě sypaný zelený čaj?

Dlouhou dobu jsem si kupoval zelený čaj, sypaný od firmy Sir Edward tea, který se prodaval pouze v Lidlu. Nedávno jsem si ho chtěl koupit zase, jenomže oni ho už neměli. Tak jsem si říkal, že ho asi nemají jenom v našem Lidlu, že došel nebo něco takového. Ale potom jsem zašel do více Lidluch v našem městě a ani tam ho neměli. Nevíte, kde seženu takovýhle levný čaj? On stál pouze myslím 30 kč a bylo tam 100g.

Odpovědi
Klaproth

Jsou i jiné obchody než Lidl. Existují dokonce i obchody specializované na čaj. Tam ho jistě mít budou.

IIYAMAHA

Běžte na Lidl stránky a tam je tel. c. A zavolejte tam, oni poradí ;)