vlk samotař

proč už nejdem vyházet ty naše slavný polityky z hradu

Nejlepší odpověď
briketka10

tak si vemem motiki a deme :DD

Další odpovědi
bobánek

český národ je blbí národ.Kdyby to bylo někde jinde,tak už je dávno národ sesadil z jejich míst.Tady stačí aby politici něco slíbili,a zalepí nám huby.A ve vládě si potom mnou ruce jak na nás vyzráli.Ale jednou se karta otočí,a to bude rachot!
Doplňuji:
A tekhle defenestraci,to by nepomohlo?

mosoj

Nejdříve si je tam zvolíte a pak chcete defenestraci ?

Dobře si pamatuji na atmosféru voleb i tady na „Odpovědích“. VV byly zázrak spolu s TOP 09. Přitom to byl jenom vyčůraný tah od ODS ( TOP 09), protože ODS věděla že ji již moc lidí volit nebude.

anonym

bobánku, jestli jsi blbá TY (a pravopis tomu naznačuje), tak já rozhodně ne.