rodier

Proč u některých otázek neni odpověď, ale jen diskuse?

Proc tady u nekterych otazek nejde zvolit odpoved, jen diskusi?
Diky

Nejlepší odpověď
brillant

Viz http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
Drap

Pokuid je otázka již uzavřená, nejde odpovídat.

rodier

Diky Brilliante uz to vidim.. to je pekna demence. Kdysi sem tu mel skore, nevim proc uz ho nemam a zacinam od zacatku. Nicmene mit moznost jen 5 odpovedi za den.. to rovnou muzou lidi chodit na jine portaly, tu jim nikdo neodpovi :) Proto tu je treba 90% otrazek nezodpovezenejch.

marci1

Vydrž, až budeš mít 100 bodů, můžeš mít 25 odpovědí denně. 🙂

rodier

Ahoj, no ja to tak videl i u otazek ktere nemeli zadnou odpoved a nebyli uzamcene..

annas

Mohlo se stát, že někdo také odpověď nahlásil, zmizela a admin ji už nevrátil.

Nebo uzavřel tazatel s odpovědí a teprve pak ji někdo skryl. Bylo by možné zjistit z diskuse..

Měl jste vložit otázku, jen tak pro zajímavost, třeba by bylo možné poznat z diskuse poznat, o co šlo.

V minulosti admini otázky pravidelně uzavírli po určité době. Když si všimnete dnes, jsou dlouho otevřené. Občas se najde někdo, kdo na starší otázku reaguje.