Rokio

Proč tu dnes řádí ten troll a nesmyslně tu spamuje? Ze kterého důvodu nikdo nenahlasí jeho otázky?

Ten uživatel tu píše nesmysly a žádný ze stříbrných a zlatých uživatelů Odpovědi.cz je neskryje. Proč se k tomu zatím nikdo neodhodlal?

Nejlepší odpověď
Filip84

Však jsi zlatý uživatel, tak to smaž, ne? Problém vyřešen. Tím, že na to jeho chování reaguješ, mu akorát nahráváš.

Další odpovědi
jirka F

Pokud myslíš ten s angličtinou tak to už jsem nahlásil já protože mně přišlo že to nepatří na zdejší web.Pokud myslíš ten s tím aaaaafffbh…atd.Tak se hned dej do práce jsi přece zlatý uživatel.

Mravenec

A já o to zase přišel…