Avatar uživatele
Zlatý

Proč třeba Sarkozy a nebo třeba Putin vládnou, když jsou takoví skrčci? :o

A proč si chlapi, kteří jsou normální, volí za vůdce zmetky? A jak by to vypadalo v přírodě, kdyby vůdce smečky byl nějak postižený a měl by vést tu zdravou smečku? A mohou peníze zakrýt, kdo jsme? Jsem pomalejší a nechápu..
Doplňuji:
mowla, díky za výklad ..aha, tak už mi svítá- civilizovaná společnost dělá zákony a právo a ty jsou k tomu, abych nějakého arogantního skrčka jednou "oprávněnou" fackou nechtě nezabil. Teď už si jen zjistím, z čeho se skládá civilizace, co popisuješ ..když se tedy neskládá z větších (na duchu) a tudíž zdravých, kteří ustojí extrémní fyzický tlak přírody

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Čím je společnost ´civilizovanější´ (svázanější zákony a pravidly...), tím méně o ´vůdcovství´ rozhoduje fyzická výkonnost a tím více se prosazují jiné vlastnosti - schopnost vyjednávání, ovlivňování... A - ať se nám konkrétní případy líbí či ne - je to dobře - jak by se ti - obecně, líbilo, že pravdu má ten větší?? ;-)
O tom, co je "postižení" (a co naopak ´výhoda´) se dají vést dloooouhéé debaty - ale vždy závisí na kontextu - nikdy smečku nevede ten, kdo by v jejím kontextu byl ´méněcenný´ (byť vrámci vnímání jiné smečky tomu tak je).
A - "mohou peníze zakrýt, kdo jsme"? - jistěže - a čím více peněz, tím snáze.Zjednodušeně řečeno - čím větší prostředky vynaložíš na propagaci, tím lepšího výsledku můžeš dosáhnout. To je ostatně platné pro libovolný marketing.
:-)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Napoleon nebyl taky zrovna obr ... :-)


Avatar uživatele
Zlatý

prečo je medzi umelcami viac ako 4% homosexuálov, prečo sú Židia nadaní finančníctvom, prečo majú mentálne retardovaní okolo seba X zdravých, ktorí by mohli byť užitočnejší, prečo rodia deti iba ženy, prečo prečo.

podľa všetkého nezáleží iba na tom, ako vyzeráme, okrem modeliek, ale na sile rozumu, peňazí, kontaktov, vôle, drzosti, ostrých lakťoch, ale i talente, nadaní, nápaditosti, vrodených dispozíciách, spoločenských pomeroch, ...

svet je rôznorodý, nie všetko sa každému páči.


Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Vůdci se stanou ve světě lidí ti, kteří dokáží lidi ( pomocí peněz ) přesvědčit, ovlivnit, "zmanipulovat". Musí je být hodně vidět, slyšet a hodně lidem slibovat.
V přírodě je to jinak. Tam více záleží na fyzické stránce zvířete.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

sůwa, jak to máš nastavený? Jak to, že nominace neposunula marci1 před tu tvou odpověď? Není v tom nějaká korupce? Ty jsi si tady nějak rovnější, nebo tak?

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

sůwa: velikost ducha jde ruku v ruce s vyrovnaností (jin jang), skřítek je v lidském světě zákeřná postava, pro komplex z méněcennosti tě zabije ..neexistuje výjimka, můžeme si to pouze nepřiznat a tiše tolerovat skřítkům handicap,)

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Jak většinou s >marci1< souhlasím, tak tentokrát nemůžu. Rozumně uvažující člověk na pozlátka či sliby nic nedá...
Síla osobnosti není ve velikosti postavy, ale ducha.

Avatar uživatele
Bronzový

gagaga

Me se libi jen velci chlapi .., protoze si myslim, ze jen oni maji velkeho...

ducha ..
ja bych maleho -ducha - nechtela ..vlastne znam jen same velke ( duchy )...
-iv-

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

ty jsi úplně někde jinde, ale asi víš, co říkáš, páč podle toho, jak se prezentuješ, byste ve spolupráci třeba se sar,kozym mohli točit třeba gapu nebo godzilu dvojku, akorát ta pohlaví by se v ději obrátila

Avatar uživatele
Bronzový

gagaga

... ja se v tech kozach nejak ztracim ..
tak co tam tedy budu hrat ?
a jen doufam, ze ta role bude hlavni .. !
trebas tu kozu ! :)

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Možná bys byla překvapená... :-)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

hej zoofilii sem netahej

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

kdyby se to pořadí příspěvků změnilo a byl v tom binec, co je mířeno na koho, tak jen doplním- zoofilii sem netahej, věrko

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

marci1 temtokráte vidí situaci, jak je a nevidí ji, jak by o ni snila ..čímž jasně a stručně odpovídá na dotaz. A ty, až ti dojde rozdíl mezi tím, v čem žiješ a rozumně uvažujícím člověkem, hodně se s marci1 odpovědí ztotožníš ..na pozlátko dáváš tím, že jej nevidíš. No a tvrdit, že příklady osob, které popisuji v příkladu, jsou rozumná společnost, je zase pokrytectví, které tě nakonec stejně připraví o vše, včetně posledního papání pro kočičky (pokud není zahrada, kde by nebyly závislé na penězích)

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Tentokrát je hodnocení odpovědí skutečně k něčemu dobré. Všimni si, že jsi se svým názorem dost osamělý...

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

jo, to je fakt ..ono taky něco změnit je někdy skutečně dobré. A cvičené stádo je se svými dogmaty při zrodu změn jen málokdy. Vem to, jako že tady chodí lidi- koukám, že tvá odpověď je opravdu hodnocena velkoryse, jistě to lidem taky hodně dalo ,)

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3824
Zlatý Drap 2288
Zlatý led 1652
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 872
Zlatý mosoj 847
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.