zjentek

Proč třeba Sarkozy a nebo třeba Putin vládnou, když jsou takoví skrčci? :o

A proč si chlapi, kteří jsou normální, volí za vůdce zmetky? A jak by to vypadalo v přírodě, kdyby vůdce smečky byl nějak postižený a měl by vést tu zdravou smečku? A mohou peníze zakrýt, kdo jsme? Jsem pomalejší a nechápu..
Doplňuji:
mowla, díky za výklad ..aha, tak už mi svítá- civilizovaná společnost dělá zákony a právo a ty jsou k tomu, abych nějakého arogantního skrčka jednou „oprávněnou“ fackou nechtě nezabil. Teď už si jen zjistím, z čeho se skládá civilizace, co popisuješ ..když se tedy neskládá z větších (na duchu) a tudíž zdravých, kteří ustojí extrémní fyzický tlak přírody

Nejlepší odpověď
anonym

Čím je společnost ´civilizovanější´ (svázanější zákony a pravidly…), tím méně o ´vůdcovství´ rozhoduje fyzická výkonnost a tím více se prosazují jiné vlastnosti – schopnost vyjednávání, ovlivňování… A – ať se nám konkrétní případy líbí či ne – je to dobře – jak by se ti – obecně, líbilo, že pravdu má ten větší?? 😉
O tom, co je „postižení“ (a co naopak ´výhoda´) se dají vést dloooouhéé debaty – ale vždy závisí na kontextu – nikdy smečku nevede ten, kdo by v jejím kontextu byl ´méněcenný´ (byť vrámci vnímání jiné smečky tomu tak je).
A – „mohou peníze zakrýt, kdo jsme“? – jistěže – a čím více peněz, tím snáze.Zjednodušeně řečeno – čím větší prostředky vynaložíš na propagaci, tím lepšího výsledku můžeš dosáhnout. To je ostatně platné pro libovolný marketing.
🙂

Další odpovědi
Sůwa

Napoleon nebyl taky zrovna obr … 🙂

arygnoc

prečo je medzi umelcami viac ako 4% homosexuálov, prečo sú Židia nadaní finančníctvom, prečo majú mentálne retardovaní okolo seba X zdravých, ktorí by mohli byť užitočnejší, prečo rodia deti iba ženy, prečo prečo.

podľa všetkého nezáleží iba na tom, ako vyzeráme, okrem modeliek, ale na sile rozumu, peňazí, kontaktov, vôle, drzosti, ostrých lakťoch, ale i talente, nadaní, nápaditosti, vrodených dispozíciách, spoločenských pomeroch, …

svet je rôznorodý, nie všetko sa každému páči.

marci1

Vůdci se stanou ve světě lidí ti, kteří dokáží lidi ( pomocí peněz ) přesvědčit, ovlivnit, „zmanipulovat“. Musí je být hodně vidět, slyšet a hodně lidem slibovat.
V přírodě je to jinak. Tam více záleží na fyzické stránce zvířete.

zjentek

sůwa, jak to máš nastavený? Jak to, že nominace neposunula marci1 před tu tvou odpověď? Není v tom nějaká korupce? Ty jsi si tady nějak rovnější, nebo tak?

zjentek

sůwa: velikost ducha jde ruku v ruce s vyrovnaností (jin jang), skřítek je v lidském světě zákeřná postava, pro komplex z méněcennosti tě zabije ..neexistuje výjimka, můžeme si to pouze nepřiznat a tiše tolerovat skřítkům handicap,)

Sůwa

Jak většinou s >marci1< souhlasím, tak tentokrát nemůžu. Rozumně uvažující člověk na pozlátka či sliby nic nedá…
Síla osobnosti není ve velikosti postavy, ale ducha.

gagaga

Me se libi jen velci chlapi .., protoze si myslim, ze jen oni maji velkeho…

ducha ..
ja bych maleho -ducha – nechtela ..vlastne znam jen same velke ( duchy )…

  • iv-

zjentek

ty jsi úplně někde jinde, ale asi víš, co říkáš, páč podle toho, jak se prezentuješ, byste ve spolupráci třeba se sar,kozym mohli točit třeba gapu nebo godzilu dvojku, akorát ta pohlaví by se v ději obrátila

gagaga

… ja se v tech kozach nejak ztracim ..
tak co tam tedy budu hrat ?
a jen doufam, ze ta role bude hlavni .. !
trebas tu kozu ! :)

Sůwa

Možná bys byla překvapená… 🙂

zjentek

hej zoofilii sem netahej

zjentek

kdyby se to pořadí příspěvků změnilo a byl v tom binec, co je mířeno na koho, tak jen doplním- zoofilii sem netahej, věrko

zjentek

marci1 temtokráte vidí situaci, jak je a nevidí ji, jak by o ni snila ..čímž jasně a stručně odpovídá na dotaz. A ty, až ti dojde rozdíl mezi tím, v čem žiješ a rozumně uvažujícím člověkem, hodně se s marci1 odpovědí ztotožníš ..na pozlátko dáváš tím, že jej nevidíš. No a tvrdit, že příklady osob, které popisuji v příkladu, jsou rozumná společnost, je zase pokrytectví, které tě nakonec stejně připraví o vše, včetně posledního papání pro kočičky (pokud není zahrada, kde by nebyly závislé na penězích)

Sůwa

Tentokrát je hodnocení odpovědí skutečně k něčemu dobré. Všimni si, že jsi se svým názorem dost osamělý…

zjentek

jo, to je fakt ..ono taky něco změnit je někdy skutečně dobré. A cvičené stádo je se svými dogmaty při zrodu změn jen málokdy. Vem to, jako že tady chodí lidi- koukám, že tvá odpověď je opravdu hodnocena velkoryse, jistě to lidem taky hodně dalo ,)