mosoj

Proč tomu tak je ?

http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/windows-81-budou-servirovat-reklamy-i-podle-hledani-na-pocitaci/sc-4-a-170123/default.aspx
Doplňuji:
Hm. drap už prodali !

Nejlepší odpověď
Bedy

Obávám se, že Microsoft se inspiruje u Googlu a že by rád taky nějaká data o uživatelích. Aktivace Microsoftích produktů přes internet mu už asi nestačí.

Další odpovědi
arygnoc

špehovať treba.

postcd

Aby byly větší zisky protože budeš víc klikat na reklamy odpovídající tvým zájmům. Jinak měl bys lépe pojmenovávat téma, ne takto nicneříkající ná­zev.

Drap

Každý chce prodat