zjentek

Proč tady není možný poslat do osobní zprávy emotikona?

Mně se zdá, že tenhle ten server je až příliš jednostranně dotažený!

Paul1, tys požil? Ne? Tak zkus mně do SZ (osobní/SOUKROMÁ ZPRÁVA (!!!)) poslat libovolnýho z nich, díky. Profil mám otevřený, takže jistě nebude problém. (;

Nejlepší odpověď
led

Pri poslaní zprávy môžete poslať emotikóny kombinované zo znakov tabuľky.
Pri vložení obrázkových emotikónov do vnútornej pošty, zjavne program na servere má zablokované posielanie obrázkov, aby z toho nebolo prehltenie kapacity serveru (?!)

Programátor stránky asi vychádzal zo skúseností z roku 1968, keď dočasný pobyt ČA v ČSSR, hrozil byť trvalým. Dokonca v istom buletine (programe) divadla počas zájazdu v SSSR bolo na písané „Československá socialistická sovietska republika.“

Takže zjentek, buďme radi, snáď tá porucha je len dočasná, ako bol aj trvalý pobyt sovietskych vojsk v Československu… 😈

Další odpovědi
jirka F

Je to možné v některých prohlížečích když klikneš pravým tlačítkem myši tak se ti zobrazí možnost emoji z tvého uhlu pohledu emotikony.

No jo tak se omluvám zkusil jsem to a tohle se zobrazilo:

Server Error
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500

paul1

Dají se přes ctrl a c zkopírovat, tady jsou některé:
👍👍 😂😀😁 😂😅😅😂👍👍👍 😄 😬 .😊😊😊

jirka F

aha aha a mě to normálně funguje já mám prohlížeč microsoft edge.

led

jirka F, dobre sa vám smeje, keď máte uzavretý profil a nemožno vám poslať ani len 😛 alebo 👻

zjentek

JirkaF, jo, a právě tyhle emoji nejdou vkládat sem do soukromých/osob­ních zpráv.

zjentek

…Při pokusu ti bude odpovědí: error 500

led

😀:-D

zjentek

Led a zkuste mně nějakýho vložit do SZ. nemožné! 👀👀👀

led

Testovací výsledok: obrázkové emotikóny nemožno posielať vnútornou poštou.

zjentek

Led správně, ovšem za nic to nevypovídá, bo to nijak neodpovídá na mou otázku proč… PROČ! (?)

led

Pretože:
program na servere má zablokované posielanie obrázkov do vnútornej pošty

zjentek

Aha…