Löwe

Proč tady není možnost o ignorování konkrétních uživatelových otázek?

U uživatelů typu Ypsilonovic by se to docela hodilo…
Doplňuji:
Ta otázka zní divně, tak to ještě přepíšu:
Zkrátka abych neviděl otázky vybraných uživatelů.

Nejlepší odpověď
led

Ignorovať konkrétneho užívateľa nie je problém. Stačí, keď si jeho otázku neotvoríte.
No na druhej strane sa môže stať, že vami ignorovaný užívateľ sa „pomýli“ a vloží aj pre vás zaujímavú otázku.
Vaša ignorácia môže spočívať v nereagovaní tj, nevložiť „ani klik“.

Další odpovědi
ten který je

Je to jako s blbým programem v televizi.Vypnout nebo se podívat na něco jiného.

Drap

Tak jsou zkrátka nastavená pravidla. O změnu můžeš požádat admina.

ReHu

Tak proč ty otázky otvíráš?
Přece ignorance otázek není tak náročná.

klumprt

Já myslím, že to není špatný nápad. Někteří uživatelé jsou opravdu plevelní.