Proč tady je jen palec nahoru, když je otázka dobře zodpovězená?

Chtěla bych, aby se na otázky odpovídalo, otázka zodpovězená další rádoby vtipnou otázkou, to není odpověď, i když odpovím špatně, je to pořád odpověď, takže bych si to představovala asi tak?
palec nahoru
palec dolu
záchodová mísa 🙂
Aby tohle taky byla otázka, musím nakonec dodat -co vy nato??
Doplňuji:
no a co, že je posté??Může být i pomilionté

Nejlepší odpověď
ten který je

Kdysi dávno zde existovali i palce dolů.Nedělalo to dobrotu,protože i přes naprosto bezchybnou odpověd se našli jedinci,tuto možnost zneužili a označili správnou odpověd palcem dolů někdy i z důvodu osobní zášti atp.

Doplňuji:
Oprava:kteří tuto možnost zneužili.

Další odpovědi
quentos

Koukněte na starší otázky na toto téma, otázka je tu už asi posté.
Doplňuji:
no a co? ti povím, no a co: je to porušení kodexu. Pomilionté být tudíž nemůže, dřív totiž dostaneš ban.

anonym

quentos- ty asi nemáš žádnou babu, žejo?Ti povím zase já!