zenovie

Proč stále nejede web sledujufilmy.cz?

Odpovědi
quentos

Jak to máme vědět? Není to spíš otázka na adminy daného webu?
I když, pravda, může to mít vyšší důvod. Vyšší moc tím něco sleduje, třeba donutit vás jít si číst. Tím způsobem třeba zjistíte, že otázka končí otazníkem.

Mc Merkurion

… protože jako vždy, takovýto web je zablokován, a později úplně zrušen, nic novýho a stále se opakující >>> podívej se raději na ruské weby, jsou tam i český filmy a na autorský práva si tam tolik nehrajou …