Avatar uživatele
Mirdas

Proč si ženy myslí, že neexistují slušní muži ?

Samozřejmě nemyslím tím většinu žen ( to bych zase schital ), ale najde se nemalá část, kterou imponují spíše ti, kteří střídají partnerky, flámují, jedou v podvodech, násilníci, k ničemu a nikomu nemají úctu, jsou bez jakékoliv zodpovědnosti.
Zda je tyto individua však opustí, okradou, zmlátí, pláčí proč jsou takoví a že snad neexistují slušní muži.
Po pár dnech ovšem opět loví v těchto vodách.

Proč si to myslí a se „slušňáky“ snad pohrdají ?
Doplňuji:

Může to tedy být instink, nebo se chtějí vytáhnout před „konkurencí“ ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, zzzzz, anonym, martin21000, Sarrow, marci1 před 3583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Částečně máš pravdu, některé ženy opravdu vyhledávají arogantního blbce:-(( ten je pak mlátí a ony se diví, že ho nepřevychovaly:-(( Ony ví, že existují slušní muži, ale to by pro ně nebylo zábavné, jim vyhovuje ta Itálie:-((

Je to nemoc:-((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

protože mají oči jenom pro hajzly. V souladu se svým zvráceným způsobem myšlení slušným mužům totiž připisují slabost v sexu – a jelikož (ano, ani ženy) nemyslí na nic jinýho, nemá pro ně takový chlap cenu. Sám bych moh vyprávět – podobná byla byla i má úplně první otázka na tomto serveru před 4,5 roky: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Také mě to zajímá, proč některým ženám vyhovuje „Itálie“. Viděla jsem inzerát na seznámení : .. nechci „hodného, slušného dobráka“ …( ? ) ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak jako si muži myslí, že jsou jen zlatokopky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

a seš si jistej, že ty bytosti vědí, co je to slušnost? Myslím slušnost v chlapskym, tudíž pozemskym měřítku :o ..já si tím zas tak jistej nejsem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já třeba jsem takovej slušnej trouba, že dodneška nechápu, co na mě manželka viděla 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

Ženy jsou velmi, velmi zvláštní…
http://x.co/4ybcI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Jaký lovec takový lov, slušné ženy chcou sice „drsňáky“, ale určitě ne nějaké vandaly. Naopak, nějaké flundry si vezmou klidně i bezďáka, jen aby někoho měly. Zase ale nějakýho mamánka taky nikdo normální nebude chtít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ženy obecně dávají při výběru partnera přednost spíše drsňákům a na první pohled prevítům. Chlap, který se nebojí a občas provede nějakou lumpárnu je pro ženy zajímavější. Je to přirozená selektivita. Ženy obecně vyhledávají schopné ochránce a zabezpečovatele budoucího rodinného hnízda. A partnery především s dobrým genetickým potenciálem. Nechtějí bojácné a neschopné, ale raději tzv. „alfasamce“, který předá potomkům své geny, zabezpečí je i děti. Někdy na to ženy v pozdějším životě doplácí, protože si myslí, že tohoto vybraného chlapa si přizpůsobí k obrazu svému. Což se někdy nepodaří, a odchází raději k „betasamci“, který sice nepředá nejlepší genetické vlohy, ale pomůže ji s rodinou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek