_Bůh_

Proč si zde někteří uživatelé zakládají více účtů?

Zachytil jsem informace, že si na tomto serveru někteří uživatelé založili více účtu. Prý se jedná o uživatele Disraeli a jeho druhý účet Kazatel. Co je na tom pravdy?

Tak jsem rád že se Disraeli v odpovědi doznal. Snad nyní přestane používat vícero účtů.

Nejlepší odpověď
elkon

Mně se to moc nezdá, Disraeli ke všemu píše romány, sice k věci, ale zbytečně dlouhé, zatímco Kazatel často píše nesmysly. Pokud máš ale pravdu, je to obratná kamufláž.

Další odpovědi
Disraeli

Tak úplně.. 😂 A zachytil jsi tu informaci od Kazatele, co? 😝
Ale jestli tě to zajímá, tak jsem měl víc účtů, akorát jsem je nikdy nepoužíval najednou a už vůbec ne k trollování (a nemám jich stovky jako ty) nebo bodování… První účet už někdy 2012 a pak jsem se vrátil po pár málo letech, ale to jsem zapoměnl heslo a „ztratil“ email, tak jsem si založil nový – pdoobný scénář i s ním. Další účty jsem si pak založil vždy postupně, protože jsem se rozhodl dát si pauzu nebo s odpovedi.cz zcela skončit – ale nakonec jsem se po čase stejně vrátil, ale už se mi nechtělo vracet ke starému účtu, tak jsem začal „s čstým listem“. ;) Tuž tady máš můj příbeh a evoluci na odpovědi.cz, když tě to zajímá.😋

Ale jinak docela trapný neustále si odpovídat na vlastní dotazy a hrát to dycky na „obě strany“ (se mi jenom líbí, jak ti to někteří baští a lajkují o sto šest, když ZROVNA píšeš podle jejich noty :D).
Že ty seš Kazatel bylo jasný skoro hned tako jako u většiny dalších profilů (dva takoví… na světě být nemůžou a jestli jo, náhoda nemůže být taková mrcha, že by se potkali na jednom místě;)).

zjentek

🤷‍♂️

Kazatel

Ježíš tě vidí!

Marty Koller

Tak buď má Ježíš Kristus nějakou psychickou poruchu psát si sám sobě, nebo fakt nás trolluje😬

Gus_Fring

Pochybuji, že uživatel _Bůh_ je Kazatel, ale myslím si, že má druhý účet, který dříve používal a ten se jmenoval něco jako: Ježíš Kristus…

Disraeli

Je to on. ;) A neměl jen jeden účet, ale desítky.
„Ona“ stejně trollují, každý jen na jiném konci názorové barikády…

agentpv

toto je můj druhý účet, postupně vám prozradím všechny účty: _Bůh_

zjentek

Elkon Bůh ví jestli to všechno nejseš ty!

elkon

No taková hovadina by mě nenapadla, Nepotřebuji vymýšlet hloupé konspirace. Nemám rád zbytečné složitosti.

zjentek

Hepry hepry…

zjentek

…🤦‍♂️