Avatar uživatele
_Bůh_

Proč si zde někteří uživatelé zakládají více účtů?

Zachytil jsem informace, že si na tomto serveru někteří uživatelé založili více účtu. Prý se jedná o uživatele Disraeli a jeho druhý účet Kazatel. Co je na tom pravdy?

Tak jsem rád že se Disraeli v odpovědi doznal. Snad nyní přestane používat vícero účtů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mně se to moc nezdá, Disraeli ke všemu píše romány, sice k věci, ale zbytečně dlouhé, zatímco Kazatel často píše nesmysly. Pokud máš ale pravdu, je to obratná kamufláž.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?_Bůh_ Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Tak úplně.. 😂 A zachytil jsi tu informaci od Kazatele, co? 😝
Ale jestli tě to zajímá, tak jsem měl víc účtů, akorát jsem je nikdy nepoužíval najednou a už vůbec ne k trollování (a nemám jich stovky jako ty) nebo bodování… První účet už někdy 2012 a pak jsem se vrátil po pár málo letech, ale to jsem zapoměnl heslo a „ztratil“ email, tak jsem si založil nový – pdoobný scénář i s ním. Další účty jsem si pak založil vždy postupně, protože jsem se rozhodl dát si pauzu nebo s odpovedi.cz zcela skončit – ale nakonec jsem se po čase stejně vrátil, ale už se mi nechtělo vracet ke starému účtu, tak jsem začal „s čstým listem“. ;) Tuž tady máš můj příbeh a evoluci na odpovědi.cz, když tě to zajímá.😋

Ale jinak docela trapný neustále si odpovídat na vlastní dotazy a hrát to dycky na „obě strany“ (se mi jenom líbí, jak ti to někteří baští a lajkují o sto šest, když ZROVNA píšeš podle jejich noty :D).
Že ty seš Kazatel bylo jasný skoro hned tako jako u většiny dalších profilů (dva takoví… na světě být nemůžou a jestli jo, náhoda nemůže být taková mrcha, že by se potkali na jednom místě;)).

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Ježíš tě vidí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marty Koller

Tak buď má Ježíš Kristus nějakou psychickou poruchu psát si sám sobě, nebo fakt nás trolluje😬

Avatar uživatele
Gus_Fring

Pochybuji, že uživatel _Bůh_ je Kazatel, ale myslím si, že má druhý účet, který dříve používal a ten se jmenoval něco jako: Ježíš Kristus…

Avatar uživatele
Disraeli

Je to on. ;) A neměl jen jeden účet, ale desítky.
„Ona“ stejně trollují, každý jen na jiném konci názorové barikády…

Avatar uživatele
agentpv

toto je můj druhý účet, postupně vám prozradím všechny účty: _Bůh_

Avatar uživatele
zjentek

Elkon Bůh ví jestli to všechno nejseš ty!

Avatar uživatele
elkon

No taková hovadina by mě nenapadla, Nepotřebuji vymýšlet hloupé konspirace. Nemám rád zbytečné složitosti.

Avatar uživatele
zjentek

Hepry hepry…

Avatar uživatele
zjentek

…🤦‍♂️

Nový příspěvek