Zlatý

Proč si v Ostravě nemůžeme koupit eurobankovku s Kájou? To Pražáci jsou zato něco extra?

A kde je pomyslná spravedlnost? (Já to prcám.)

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože si vydělávat můžou jenom pražáci, už se s tím kšeftuje v obrovském kursu. Ať se těší, až nechám razit půlkilovou zlatou tisícikorunu s Keplerem, do Prahy nepustím ani kousek! Mimochodem je mi ten zombie Karel celkem ukradený.

Další odpovědi:

Zlatý

Pražáci se můžou zahrabat. Koupí za 50,- a prodají za 10 000,- Kč (i více)? Ostrava má: Stodolní, drsné lidi s dobrým srdcem, dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava a Beats for Love, modré a moderní tramvaje, specifický styl humoru, Baník a Milana Baroše, rozkvetlou a zalesněnou Ostravu. Je to kraj razovity, furt sama sranda, takže eurobankovka s božským Kájou Ostraváky nerozhodí, i když nebylo by špatné ji mít! Přej jim to, peníze a kšeftování kazí lidi a Ostravaci su nezkažene baby a chlopi s věčně vysmatym ksichtem. :-))♥
---
Ad "aliendrone": Baníkem jsem je raději už nedráždila. Baník p.čo FCB má nejlepší fanoušky a kdo nezažil zápas Baníku na vlastní oči, jako by nebyl. Fanda měsíc nemůže mluvit a neslyší. :-))

Stříbrný

A to je dobře a cajzli ať si s tím namažou kozy.

Stříbrný

Je to SPIKNUTÍ! Pomsta za to, že nám posíláte do obchodů nezdravá polská mikrovejce a svá vlastní domácí zdravá a velká si necháváte pro sebe, lakomci! :)

Hned zítra půjdu a koupím si těch bankovek alespoň 5 a budu marovat, že mám BEST prostředek na vyvolání zvracení, kam se hrabe výplach žaludku! Jestli je to ještě k něčemu jinému dobré netuším, když tak dejte echo. (úchyle) ;) :D :D

marci1>>> Už chybí jen https://youtu.be/… ! ;) :D :D

Zlatý

Buď rád. Jsi starý popleta, určitě bys to též vyzkoušel a ještě by tě zavřeli:
https://www.reflex.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

2alien: Cože? POZOR, já se narodil právě BEZ ÚCHYLEK, a proto normálnímu smrtelníkovi můžu přijít tkřkjc. jinačí. No ale že mně nezozumíš právě ty, to mě překvapuje (;

Zlatý

zjentek

Re: dudu- hodnota nula? Tiskařský šotek! (;

Reflex nepotřebuje rubriku fake news, Reflex JE fakem news!

Zlatý

zjentek

Tak pražákoj daj vydělat 25. 000 za pade a ostravákoj jako ne? Tož kde jsme? Kde žijem?

Zlatý

Kepler

Chuj s tym. Ať se s tym svinstvem zadáví. Stejně se to bude těpať do toho bankomatu ve Valmezu. Za to nemaju tyn dobrý luft, jak v Beskidach a v Jeseniku.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 511
Zlatý annas 446
Zlatý led 275
Zlatý Kepler 224
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 198
Zlatý gecco 182
Zlatý quentos 178
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 143

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.