zjentek

Proč si v Ostravě nemůžeme koupit eurobankovku s Kájou? To Pražáci jsou zato něco extra?

A kde je pomyslná spravedlnost? (Já to prcám.)

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože si vydělávat můžou jenom pražáci, už se s tím kšeftuje v obrovském kursu. Ať se těší, až nechám razit půlkilovou zlatou tisícikorunu s Keplerem, do Prahy nepustím ani kousek! Mimochodem je mi ten zombie Karel celkem ukradený.

Další odpovědi
marci1

Pražáci se můžou zahrabat. Koupí za 50,– a prodají za 10 000,– Kč (i více)? Ostrava má: Stodolní, drsné lidi s dobrým srdcem, dolní oblast Vítkovice, Colours of Ostrava a Beats for Love, modré a moderní tramvaje, specifický styl humoru, Baník a Milana Baroše, rozkvetlou a zalesněnou Ostravu. Je to kraj razovity, furt sama sranda, takže eurobankovka s božským Kájou Ostraváky nerozhodí, i když nebylo by špatné ji mít! Přej jim to, peníze a kšeftování kazí lidi a Ostravaci su nezkažene baby a chlopi s věčně vysmatym ksichtem. 🙂♥

Ad „aliendrone“: Baníkem jsem je raději už nedráždila. Baník p.čo FCB má nejlepší fanoušky a kdo nezažil zápas Baníku na vlastní oči, jako by nebyl. Fanda měsíc nemůže mluvit a neslyší. 🙂

cochee

A to je dobře a cajzli ať si s tím namažou kozy.

aliendrone

Je to SPIKNUTÍ! Pomsta za to, že nám posíláte do obchodů nezdravá polská mikrovejce a svá vlastní domácí zdravá a velká si necháváte pro sebe, lakomci! :)

Hned zítra půjdu a koupím si těch bankovek alespoň 5 a budu marovat, že mám BEST prostředek na vyvolání zvracení, kam se hrabe výplach žaludku! Jestli je to ještě k něčemu jinému dobré netuším, když tak dejte echo. (úchyle) ;) :D :D

marci1>>> Už chybí jen https://youtu­.be/c4f4aFRu_5s?t=45 ! ;) :D :D

dudu

Buď rád. Jsi starý popleta, určitě bys to též vyzkoušel a ještě by tě zavřeli:
https://www.re­flex.cz/clanek/di­voky-kacer/96488/v-zahranici-nam-nechteji-prijmout-eura-s-karlem-gottem-stezuji-si-cesti-dovolenkari.html

zjentek

2alien: Cože? POZOR, já se narodil právě BEZ ÚCHYLEK, a proto normálnímu smrtelníkovi můžu přijít tkřkjc. jinačí. No ale že mně nezozumíš právě ty, to mě překvapuje (;

zjentek

Re: dudu- hodnota nula? Tiskařský šotek! (;

Reflex nepotřebuje rubriku fake news, Reflex JE fakem news!

zjentek

Tak pražákoj daj vydělat 25. 000 za pade a ostravákoj jako ne? Tož kde jsme? Kde žijem?

Kepler

Chuj s tym. Ať se s tym svinstvem zadáví. Stejně se to bude těpať do toho bankomatu ve Valmezu. Za to nemaju tyn dobrý luft, jak v Beskidach a v Jeseniku.