jirka F

Proč si v některých barech či restauracích nepíší objednávky na lístky a člověk pak musí sám přemýšlet, co si objednal?

Setkal jsem se s tím už ve dvou restauracích. Co to, že si to nepíší na lístky?

Nejlepší odpověď
rrihamirek1

V Praze v tech drazsich podnicich je jiz zcela v normalu, ze si serviDky tukaji objednavky do elektronickych kas. A kdyz vas jde parta, kdy sedite u jednoho stolu, zmatene premyslite kdo kolik a jak mel a kolik ma nahlasit.

Ja uz se naucil si utratu za pivaky a rumaky zapisovat do poznamek v telefonu…

Další odpovědi
Justin1

Asi se předpokládá, že každý ví, co si objednal, protože každý musí počítat s tím, že to potom bude platit.

Horší je, když číšník přijímá objednávky od všech lidí u stolu, aniž by to někam zapisoval, já mu řeknu, že chci to a to jídlo bez tatarky, a on neudrží a nepředá ten můj dovětek, že to má být bez tatarky.

elkon

To není nic nového. Funguje to tak už několik let ve většině restaurací. Místo lístku a tužky používají terminál, který komunikuje s počítačem.

jirka F

Dík za tip rrihamirek1👍

rrihamirek1

Rad se podelim, taky me to rozcilovalo.

zjentek

Tak piváky a rumáky, jo? 🤦‍♂️

rrihamirek1

Je to tak. 😂