Svobodny

Proč nemohu stáhnout podzimní tapetu na plochu svého notebooku značky Lenovo?

Prosím. Moc předem děkuju

Odpovědi
Arne1

A proč bys nemohl? Stáhni si někam příslušný obrázek, klikni paravým myšítkem a vyber možnost „Nastavit jako pozadí plochy“

elkon

Každý obrázek lze stáhnout. Pokud to nejde běžným způsobem, stačí udělat screen obrazovky a pak obrázek vystřihnout a uložit. Bez ohledu co je to za PC.

Viktorie II.

Nechápu opravu příspěvku od Arne1! Oba, jak on, tak i učitel mají stejnou chybu.

Dochy

Opravena mezera, „paravé“ zůstalo 😉 Stane se.