Manijak

Proč si nemohu nainstalovat java 7 tak jak to má být, když jí nainstaluji je to jako bych jí neměl.

Když si tu javu nainstaluji, tak když jdu na komerční banku, píše mi to, že potřebuji novější verzi java ™ 7 update 17, ale když na to kliknu stáhnu to a nainstaluji, ukazuje mi to pořád. Nevíte jak to udělat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemáte tam náhodou vedle nainstalovanou starší verzi? Občas se stává, že v počítači jsou souběžně nainstalované dvě verze. Skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce (v XP Přidat nebo odebrat programy) a zkontrolujte to tam.
Kdžytak tu Javu kompletně odinstalujte a nainstalujte ji znovu.

Další odpovědi
badisko

Zajiste mas v pc i starou javu ze?…nebude to tim ?…nejdrive se podivej v ovladacich panelech jakou verzi javy prave pouzivas …PS.po instalaci javy musis restartovat PC…kolega na OS …windows XP..pokud se nepletu hihi..

anonym

Operační systém?