Proč si měníte jmena?

ted jsem zjistila,že si někteří uživatelé mění sva jména,proč?
Doplňuji:
dala bych palečky bohužel už došli

Nejlepší odpověď
dudu

Svoje názory na těchto stránkách prezentuji teprve od letošního února a stále pod stejným jménem, kterým mne svého času oslovovala naše vnučka. Zatím jsem za svoje příspěvky nebyl napaden ani věcně ani vulgárně. Možná je to tím, že nejsem konfliktní typ a většinou hledám kompromis přijatelný pro všechny zúčastněné strany.
Komunikací na těchto stránkách se usiluji podělit se o svoje vědomosti a zkušenosti, případně pomoci radou druhým. V každém případě průběh zdejší diskuse akceptuji především jako určitou formu poněkud vážnější zábavy a některé, právě zde probíhající půtky, jsou mně s prominutím ukradeny.

Další odpovědi
Miroslavst

Hanko, já jsem Miroslavst, Miroslavst budu a zůstanu. Já si za svým stojím a tak to zůstane. nemám potřebu si měnit jméno.

Jahoda

Já používám jen tento profil. Za své názory, otázky a odpovědi se nestydím. Proč bych tedy měla měnit jméno?

KdoSiOdJinud

rekl bych ze ostuda co pod nickem napsali? smazani jejich otazky a snaha o to aby se to neopakovalo?

Pokud si lide pletou kladeni otazek z chatem, nedivim se, ze se pak tyto veci deji…

michalkaf

Někteří lidé to dělají pro zábavu. Setkala jsem se s tím už mnohokrát. Vyvolají hádku a pak pod jiným jménem přilívají benzín do ohně.

ReHu

Myslím, že někteří si jména mění, když se stydí za své názory.

Marvan

pondělí: Co třeba si zakodovat jedno heslo?

BTW moc se nevyplácí si zakládat nový účty, protože pak propadaj body, který jsou extrémně důležitou součástí života 🙂

pondělí

otázka i na mně,:protože nemám takový ten kufřík s obrazovkou pod paží,a často měním místa pobytu,a to po několika týdnech mám k dispozici jiný počítač,prostě zapomenu přihlašovací udaje,
a že to můžu mít na majlech,mám jeden svůj zakodovaný jen pro rodinu,a jinak desítky dalších pro zábavu a kdo si to má pamatovat…

FOG

Souhlasim s Dudu.I ja se obcas snazim pomoci nekomu jinemu z mych vlastnich zkusenosti a nekdy se pro zmenu zase neco dovim sam.
Skoda,ze nemame ty cervene palecky,urcite by kazdy poznal,ze prestrelil nebo nema pravdu,i kdyz nekdo daval tyto palce mozna ze zlosti,proste podpasovky.
Jinak ja mam porad stejne „nick name – FOG“ a pokud by me nekdo zde osocoval,tak se asi odsud „vyparim, tak jako ta mlha – fog“.

panenka

Já mám od začátku stejnou přezdívku Hanko.