Makina

Proč si lidé nechávají dělat kérku na zádech, když si na ni nikdy v životě sami neuvidí? Co z toho, že tam je?

Nejlepší odpověď
roxy52

Oni to taky nedělají pro sebe,ale pro okolí.

Další odpovědi
ondra07

To nevím, možná proto, aby se líbili ostatním :)
To mi ovšem připomíná jednoho herce: http://www.in­kedcelebrity.com/wen­tworth.html
:))

Kric.ouwner

Stejně tak bych se mohl zeptat proč si většinou ženy nechávají píchat uši když si na to také přeci nevidí , pokaď tedy nekoukají na foto nebo do zrcadla ale tak můžete vidět i TETO na zádech , ale jde spíš asi o nějáký gansterský pravidlo bo něco takového , jinak by si to lidé nedělali ..