Hyperaktivní Veverka

Proč si Area 51 hraje na tak tajemnou?

Prosím vás. V poslední době, jsem se hodně začala zajímat o Areu 51, i když se o ni nic prakticky neví, chtěla bych se zetptat, proč si Area 51 hraje na tak tajemnou? proč už se konečně neukáže světu? Jsetli tam rozřezávaj mimozemšťany, proč se o tom nepodělí s ostatními? Jsou to lidi jako my všichni, a jestli světu hrozí napadení mimozemšťany, měli bychom o tom mít nějaké zprávy, jakožto oo nejlépe střežené základně na světě, ne? Když v Aree 51 zjistí, že za týden k nám přijdou zelené rasy z Planety XmoS 45 B tak si klidně odletěj do kosmu, kde se budou vesele schovávat, zkoumat a množit, zatímco lidé na zemi budou mýt smradlavé nohy smradlavým mimozemšťanům, co? Takže moje otázka je, proč si hraje na tak tajemnou.

PS: For Area 51. Jestli odposloucháváte a špehujete všechny lidi a stránky na světě, a narazíte na tohle, tak mě klidně zastřelte, ale něco vám řeknu. Už je to trapný, že se schováváte jako malý děti při hře na schovávánou! VYLEZTE!

Odpovědi
Dandi

Osobně si myslím, že se jedná pouze o normální vojenskou základnu, která nemá nic společného s mimozemšťany…

Mrkněte na výňatek z wikipeie:

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51

Kvůli své tajnůstkářské povaze, nepochybné spojitosti s tajným leteckým výzkumem a sérii neobvyklých úkazů se Oblast 51 stala centrem dohadů o UFO a různých konspiračních teorií. K neobvyklým aktivitám připisovaným základně v Oblasti 51 patří:
Skladování, testování a zpětné inženýrství havarovaných mimozemských vesmírných lodí (včetně materiálů údajně zachráněných v Roswellu), studium bytostí pocházejících z těchto lodí (živých i mrtvých) a také výroba leteckých strojů založených na bázi mimozemských technologií
Schůzky či komunikace s mimozemšťany
Vývoj zbraní na bázi neobvyklých energií (pro použití v Systému strategické obrany SDI nebo ke kontrole zbrojení)
Vývoj technologií určených k cestování v čase
Činnosti spojené s údajnou tajnou celosvětovou vládou

Mnohé z těchto hypotéz počítají s podzemními prostory v Groom či v blízkém Papoose Lake a často také mluví o mezikontinen­tálním podzemním železničním systému, neviditelných vzdušných plavidlech (přezdívaných „Cheshire Airstrip“ podle Cheshirské kočky od Lewise Carrola), které lze krátce spatřit pouze v případě, že je jejich povrch postříkán vodou.

Robert „Bob“ Lazar, který na základně údajně pracoval od prosince 1988 po dobu pěti měsíců, v květnu roku 1989 vystoupil v televizi. Kvůli své bezpečnosti byl natáčen v šeru s pozměněným hlasem a jménem Denis. Uvedl, že americká vláda prováděla výzkumy na devíti kosmických strojích, které nemohly být sestrojeny na Zemi. Popsal údajné přísně tajné podzemní centrum S4, které se mělo nacházet poblíž jezera Papoose a kosmické lodě uvnitř. Nehodu, která se stala v roce 1979, si vysvětluje tak, že mimozemšťané zabili vědce a členy obrany ze základny. Lazar podle svého vyjádření pracoval ve skupině 22 inženýrů, kteří pracovali na pohonu kosmických lodí. Americká vláda všechny informace popřela, ale později se ukázalo, že Robert Lazar na základně skutečně pracoval.

Jednou z dalších hypotéz je, že Oblast 51 je místem, které má simulovat prostředí Měsíce. V letech 2000–2001 vysílala Fox Television pořad o přistání Apolla 11 na Měsíci, v němž bylo naznačeno, ono přistání mohlo být smyšlené a k jeho natočení možná došlo právě v Oblasti 51.

Jiní naopak tvrdí, že v polovině 90. let byla nejtajnější část výzkumu přesunuta z Groom do jiné oblasti, např. do Dugway Proving Ground v Utahu, a že pokračující utajení v okolí Groom Lake není víc než úspěšná snaha odvést pozornost veřejnosti.

V průběhu července 1996 prohlásil muž jménem Victor v pořadu rádia Coast to Coast AM, že vlastní videonahrávku výslechu mimozemšťana, kterou zkopíroval a propašoval z Oblasti 51. Na nahrávce je vidět hlava mimozemšťana v tmavém pokoji, který nejspíš telepaticky komunikuje s armádními osobami a vědci. Záznam je dostupný v dokumentu nazvaném Area 51: The Alien Interview.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­rea_51

Attack-design

nehraje si