Dr. Darko

Co se testuje v americké Area 51?

Odpovědi
Edison

Dnes už toho moc není. Ale jinak vojenské projekty. Např. tam byl vyvinut SR71. A mnoho jiných technologií. Ale o mimozemských.. bych si troufl pochybovat. To spíše vládě celkem vyhovují tyto UFO teorie pro zakrytí svých projektů.

dubraro

Zařízení se oficiálně jmenuje Air Force Flight Test Center, tedy Letové testovací centrum leteckých sil. Nejspíš se tam tedy testují létající věci armády USA.

Lukas27

Diskutuje se o tom, že tam dělají výzkumy na mimozemšťanech ale moc tomu nevěřím. Myslím, že tam spíš testují nějaké nejnovější technologie svého letectva a nechtějí aby to vyplulo na povrch a někdo zjistil jejich tajné síly.