eso123

Proč se zhoršila kvalita videa po nahrání na YouTube?

Natočil jsem video ve FullHD 50fps, po nahrání na YouTube a puštění videa jsem zaznamenal mnohem horší kvalita, video totiž běželo v kvalitě 360p a nešlo nastavit do FullHD. Nevíte proč nejde kvalita videa nastavovat, tak jako u jiných videí? Případně jak nastavit tu možnost výběru kvality videa? Rád bych totiž měl video v kvalitě v jaké bylo pořízeno … Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
Garger

Youtube chvili trvá než video zpracuje ale pokud problém trvá i po hodině tak nwm ale mám podobný problém dam na YT video v HD ,a video je potom na YT v HD ale rozmazané nevím proč :( u mě vypada skvěle a na YT rozmazaně zde ukázka : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JmEdny3wMDM