kajicek94

Proč se zde nesmějí podávat otázky na chod této stránky?

Tato otázka je myšlena naprosto váženě.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Na váš dotaze může odpovědět jen admin. Zřejmě jste si nepřečetl Kodex uživatele, kde se dočtete:

"Otázky a doporučení, které směřují k provozovateli serveru Odpovědi.cz, případně k jednotlivým funkcionalitám aplikace Odpovedi.cz nebo k jednotlivým uživatelům, nepatří do žádné z hlavních kategorií, a měly by být směrovány k adresátům jinou cestou

(info@odpovedi.cz nebo emailové kontakty na uživatele).

Takovéto příspěvky mohou být smazány bez dalšího upozornění"

https://www.od­povedi.cz/kodex

Další odpovědi
Drap

Klidně můžeš, ale kromě administrátorů ti stejně nikdo odpovědět nemůže. Své dotazy na chod této stránky proto adresuj přímo jim mailem. Ostatní to tady jen otravuje. Pokud bude admin chtít, odpoví ti.

Mc Merkurion

… ale můžou, jen se hned mažou …

zjentek

No přece, protože o tom to zde není. Tady se podává jiná polívčička!

Mimochodem, když podáš otázku na chod stránky, ALE bude nadčasová, udrží se! ;)

Zdroj: názor ;)

ivzez

Protože porušují pravidla tohoto webu.
Otázky týkající se chodu webu je potřeba zaslat adminovi: info@odpovedi.cz

Herjulfson

Myslím, že doporučení obrátit se na admina můžeš klidně přeskočit – odpověď bude znít asi stejně jako informace, kterou jsem dostal:
Vaše otázka
byla smazána administrátorem z důvodu: Jiné
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.
Odpovědi.cz