BeruškaSedm.

Proc se zadychavam a cervenam pri behu po kratke trati?

Když v telocviku behame na krátké tratě,třeba jedno zahrivaci kolečko na začátek,tak se zadychavam,červenam se,točí se mi hlava,a pripadam si,jako kdyby jsem tech koleček ubehla několik… Když se podivam na spolužáky,tak ti nejsou vubec červení,ani se nijak nezadychavaji atd. Možná to je tím,ze mi chybí bílkoviny,protože nejim maso (někde jsem to slyšela),ale nejsem si už jista. Nikol 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Je to tím, že zřejmě nejsi dostatečn zvyklá a nemáš potřebnou fyzičku

Další odpovědi
Agneta

Řekla bych, že to nějaký důvod mít bude. Může to být železo, protože nejíš „červené maso“, může to být nedostatek hořčíku…co já vím (a já vím jinak všechno:DDD). :D