England1522

Proč se všem líbí USA. důvod?

Odpovědi
Alesh

Nevím, co si představuješ pod pojmem „všem“, ale mně se tedy rozhodně nelíbí.

mosoj

Proč by se mně nemělo líbit lecos na USA, ale jejich styl života ať si tam nechají !

M.

Většinu lidí „okouzlí“ tím nádherným pohledem ve filmech, kde se v Americe může stát naprosto, ale naprosto všechno. Bohužel co jsem se setkala, tak dost lidí, co tam bylo, by se tam už znovu tak nehrnulo :D
Já po USA netoužím, maximálně příroda Aljašky. To radši Kanada, jsem hodně přírodní typ :)

Anglie2001

mě se USA VŮBEC NELÍBÍ.Já radši
UK!