bolak

Proč se u nás nevysílají ani nevysílali Funèsovy dřívější filmy?

Prakticky ve všech filmech s L.D.F., co kdy pronikly do našich televizí už hraje jen role cáklýho staříka, přitom z jeho filmografie je patrné, že filmy které natočil od poloviny 60.let jsou asi jen 1/7 z celé jeho sbírky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože umřel Filipovský. Navíc se povedli jen ti Četníci !!

Další odpovědi
anonym

Luis de Funes byl hlavně divadelník, až četníci ho proslavili. Jinak nic moc.

arygnoc

to je skôr otázka pre dramaturgiu tej ktorej TV stanice.

asi preto, že už tak neťahá, patrí skôr do kategórie „pre pamätníkov“.

Andre5000

Zřejmě proto, že ty černobílé filmy by tolik „netáhly“.