Proč se tu odpovídá na otázky jen napůl či úplně na něco jiného?

Odpověď napůl akorát naštve.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je mi líto, ale zásadním problémem jsou ty otázky,
na něž se tak odpovídá. Jako příklad uvedu Vaši otázku,
v níž se ptáte na něco, co vůbec neexistuje:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zamestnavatel-ruci-naborovym-prispevkem

Pokud tazatel nedokáže otázku správně formulovat,
snaží se zdejší odpovídající odhadnout, nač se vlastně ptá.
A na to potom odpovídají.

Řešení?
Věnovat dostatek času a pozornosti formulaci otázek.

Další odpovědi
klumprt

To není pravda, protože je třeba si uvědomit, a to je naprosto zásadní, že věci mohou být v jistém ohledu něčím jiným než se zdají. Tudíž nemysleme si, že by to bylo lepší, pokud by došlo k jakýmkoli neuváženým a nikoli zásadním změnám v sytému hodnocení jednotlivých obsahů.

mosoj

Zamysli se spíše nad tím, proč tazatel není schopen pomocí písemného projevu zformulovat svůj dotaz.

hapiky

Tohle nejsou fakultní stránky. Učenců, advokátů, odborníků či historiků je tu pochopitelně jako šafránu, většina odborníků zrovna ani moc netouží někoho zde školit.

bolak

To už je tu takovej úzus, zvykni si.

anonym

Nezáleží na tom, tento server totiž nerelevantní odpovědi řadí až někam dolů daleko pod ty relevantní, protože by měly mít relevantní odpovědi přirozeně vyšší hodnocení. Problém je možná spíš v těch pokládaných dotazech které často jsou velmi nepřesné a dávají odpovědi příliš široký prostor …

anonym

😁