dmatejek777

Proč se Tom Hanks ve filmu Trosečník na konci nevrátil ke své ženě? Jaké je vysvětlení?

Doplňuji:
Skoro to vypadalo že se k sobě vrátí

Nejlepší odpověď
iceT

Že by třeba odcizení?Neschop­nost se po několika letech samoty znova začlenit do normální společnosti?

Další odpovědi
anonym

Nikdy nevstupis do brlohu 2×. Velmi rozumný krok. Byl prohlášen za mrtvého a pak se objevil. To jsou šoky pro přátelé, natož pro manželku. Nechtěl ji komplikovat život, měla už jiného. Tomu říkám – obětovat se pro lásku.

pravicak88

Vzal si Wilsona…

Questman

Vysvětlení je na čtenáři/divákovi