jsemjá

Proč se tady nahlašují otázky, které jsou úplně normální?

Např. Včera mi někdo nahlásil otázku, kde jsem se ptal, kam na ryby poblíž jihočeského kraje. Nechápu proč. Blbé otázky, co se i opakují, tady jsou, a ty, které zrovna potřebuju, a ne jenom já, se nahlašují.

Nejlepší odpověď
Drap

Tu otázku jsem četl. Nebyla tam o rybách ani zmínka. Ptal ses jak chytit dravce. Původně jsem chtěl odpovídat, ale pak mně napadlo, že chytat dravce /nemyslím tím ryby/ je protizákonné. Tak jsem i předpokládal, že bude otázka smazána. Je třeba při zadávání otázky trochu přemýšlet. Pokud bys napsal rybí dravce, tak je to alespoň jasné

Další odpovědi
Hufnágl

Zvykej si. Tady si V.I.P. kapři rybník nevypustí a dravou rybu nevpustí.

Nela56

Já už jsem si zvykla :) Otázku typu ,,máte mě rádi?,, nikdo nezablokuje a mi tady blokují každou druhou :)) Třeba včera jsem se ptala, zda tady někdo neví o někom, kdo chová a prodává suchozemské želvy.. Zamítnuto..
Nebo jak se zde mám zeptat, zda má někdo s něčím zkušenosti, když mi to pokaždé zablokují, jako reklamu..

anonym

Protože s nimi někdo nesouhlasil. Je to běžné, vymaže se mi tak vždy pár komentářů týdně, jako důvod už se ani mazal nenamáhá nic uvádět dá tam prostě jen „jiný důvod, kontaktujte admina“

jsemjá

Drape. Nepůjdu chytat orly tvl. Trochu přemejšlej chlape.

anonym

Tady je to těžký, jsi na serveru kde mohou mazat skoro všichni a podle toho to vypadá. Přežije otázka která samozřejmě neporušuje pravidla, to je samozřejmost a bohužel se nesmí někoho dotknout natolik aby ji vymazal jen proto, že s ní nesouhlasí.