Ametyst

Proč se starosta Wuchanu účastní Světového ekonomického fóra v Davosu?

Wuchan je v porovnání s čínskými velkoměsty malé město.

Odpovědi
hapiky

Wuchan má více než 11mil.obyvatel. Tedy více, než celá ČR. Je osmé největší město Číny.
Řekli byste, že Tokio má 37,4mil.obyvatel?

Pepa25

To se musíte zeptat jej 😉 Je mi jasné, že třeba primátor Pardubic nikam nejezdí, možná tak jednou za čas do Prahy, ale podle toho bych to nestovnával … Jinak máte špatné informace, Wuchan PATŔÍ mezi největší města Číny.