bolak

Proč se rozešel Izer s Dobrodinským?

Nejlepší odpověď
annas

Sice zdroj je z plátku, v němž se autoři o takového události zajímají.

"Třináct let je dost dlouhá doba na to, aby se lidé znali a věděli, co mohou od sebe očekávat. A přesto se dvojice bavičů Dobrodínský – Izer nakonec ve zlém rozešla. A katalyzátorem rozpadu nebyl nikdo jiný než Dobrodínského tehdejší manželka, zpěvačka Gabriela Goldová (42).

Práce v týmu má svá pravidla a v případě Zdeňka Izera (49) a Marka Dobrodínského (53) došlo na obyčejnou rivalitu. Izerovi se nelíbilo, že Marek do jejich spolupráce zatahuje svou bývalou ženu Gabrielu Goldovou. Dobrodínský o tom s odstupem let pro deník Blesk řekl: „Snažil jsem se jí taky pomáhat, točil jsem s ní, aranžoval jsem jí věci a Zdeňkovi to vadilo… Měl pocit, že se Gábina snaží přiživit na jeho slávě.“ Ironií osudu se ale Dobrodínský s Goldovou po čase rozvedli a bavič dnes ani nevídá jejich společného syna. Teoreticky vzato by se tedy duo Dobrodínský – Izer mohlo obnovit, ale dvakrát vstoupit do stejné řeky už asi nepůjde. "

http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/114966/vz­pominate-na-duo-dobrodinsky-izer-vime-co-stalo-za-krachem-uspesne-spoluprace.html

Další odpovědi
Klaproth

To nevím, mě by spíš zajmalo, proč se ti dva vůbec sešli. Jejich „humor“ se mi vůbec nelíbil.