adela13

Proč se Rose dewitt bukater ve filmu Titanic řekla na konci filmu na lodi Carpatia, že se jmenuje Dawsonová?

Proč se Rose dewitt bukater ve filmu Titanic řekla na konci filmu na lodi Carpatia, že se jmenuje Dawsonová? Když byla Dewitt Bukaterová? řekla to kvůli Jackovi nebo proč? Nepochopila jsem to :(

Nejlepší odpověď
quentos

už je to řada let, co jsem ten film viděl, ale podle zdroje se jmenuje Bukater a Dawson taky :{D> takže máte pravdu obě a může si vybrat, kterým jménem/příjmením se bude zrovna představovat http://jamesca­meronstitanic­.wikia.com/wi­ki/Rose_DeWit­t_Bukater
Ona je v Americe móda mít několik křestních jmen, ba i několik příjmení…

Další odpovědi
iceT

Snad proto,aby ji podle příjmení nenašel ten její protivný snoubenec,co si ho původně měla vzít.Pochybuju,že by věděl nebo si zapamatoval při večeři příjmení Jackovo.