Frofo

Proč se říká, že v lásce vyhrává ten, kdo miluje míň?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože toho méně milujícího méně bolí potencionální rozpad vztahu, prostě je mu to u zadele…

Až budeš chtít mít někoho, kdo by tě měl hrozně rád,
to že ho taky miluješ, nedej mu příliš znát,
já vím, je to podivný, že mít rád se nevyplácí
v lásce totiž vyhrává, ten kdo má rád míň…
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/smolik-jakub/az-se-ti-jednou-bude-zdat-4762

Další odpovědi
Dochy

To je pak otázka, zda lze ještě mluvit o lásce, pokud někdo chce milovat míň aby vyhrál.....
Jo a nemyslím že se to říká… Já to tedy znám jen z jedné písničky… A to ještě poněkud pochybné kvality (dle mého názoru)

anonym

Spíš ten, co miluje víc, né?Ano, to je ten původní význam…

BANAN93

Je to tak spoustu lidí baví dobývání a jakmile protějšek často vidí úplnou náklonnost až odevzdanost, tak toho velmi často zneužívá, často i ztrácí zájem.

Stingo

Buď rád/a, že jsi to nezažil/a. To je pocit na ho…, když jsi ten, co miluje víc a pak se vztah rozpadne.

a623682@drdr

Ono se v lasce neco vyhrava?