Bezradná

Proč se říká, že jsou ženy dříve dospělé než muži? Čím to je?

Odpovědi
bolak

vy ženský jste vyspělejší, nám rostou prsa až o hodně později

Kelt

Asi proto, že se říká můžům, že jsou v srdci stále velcí kluci a holky jsou už od mala vedeny k tomu , aby byly malé dámy. Možná je to o vztahu k rodině, kde se žena stará o všechno. Předpokládám, že máte na mysli toto a ne tělesnou a duševní vyspělost.

anonym

Jsou dříve pohlavně dospělé – puberta u nich začíná dříve (o cca rok).
No – a někteří muži nedospějí nikdy…
😉

marci1

Protože tomu tak je od jakživa. Jak poznat zralého muže ? http://ona.id­nes.cz/muzi-dospivaji-pozdeji-0vk-/nasi-muzi.aspx?c=A130917­_233005_nasi-muzi_haa

NikkiHeat

Protože (jeden z důvodů) jsou odmala nebo prostě dřív připravovány na svou úlohu v životě.