ten který je

Proč se řeší opět název ČR?

Proč se nyní opět začal řešit název našeho státu? Myslím si, že je k řešení daleko více ožehavějších témat než název státu. Proč zrovna nyní? Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

asi je to jednodušší otázka, než všechny ostatní. zlaté Československo 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nevím, jistý politik to měl v hlavě tak dlouho, až měl pocit, že by mohl předhodit návrh. Jako že je aktivní a státotvorný.

HOMER

To je jako se ptát proč je neustále nutné měnit zákony a dělat vyhlášky a další sračky (pardon, ale jak to jinak přesně nazvat). Protože do politiky chodí duševně nemocní a zakomplexovaní jedinci, kteří si prostřednictvím moci řeší svoje mindráky apod.
Nesmírně výstižně o tomto tématu hovoří Necyklopedie, která je jako vždy vtipná, ovšem zde se jedná o výjimku, neboť informace obvykle nepravdivé jsou v tomto případě zcela přesné a na 100% pravda. Cituji:
„Každý, kdo v praktickém životě neuspěje, hledá cesty, jak to nějak udělat, aby dělat nemusel a měl se dobře. Řada těchto lidí volí politickou kariéru jako nejsnadnější a nejpohodlnější způsob života. Jen hrstka idealistů vstupuje do politiky s nejčestnějšími úmysly, ale to je buď brzy přejde, nebo s politikou rychle skončí. Je tedy nutno vstoupit do libovolné politické strany, zde si zajistit několik důležitých "přátel“, nejlépe funkcionářů a za jejich podpory se drát vzhůru. Jak si získat jejich podporu je vcelku jednoduché: buď na ně něco víte, anebo jim poskytnete nějakou tu službičku.

Kriplové mají podle měření Necyklopedie o 277,495% větší šanci na získání místa v politice. " (http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Politika)

Šidlo

rudý hering!

naštudujte si, čo to je a bavte sa

ten který je

AD Šídlo:Vy jste asi dorazil z hospody že? DD
Udělejte si mátový čaj a jděte si raději lehnout. PC zapněte až budete mít v hlavě pořádek.;-)

Kepler

Zase další guru koubavit, kdy už odtud konečně vypadnou?

anonym

Kepler, proč by měli odtud jemu podobní vypadnout? Obáváš se konkurence.
Motto: „Jediná hloupá otázka je ta nevyřčená.“
[neznámý autor]

Tým Odpovedi.cz