Avatar uživatele
dgfdgf

proč se o člověku kterej má třeba 2 zájmy který jsou úplně odlišný řiká že je hloupej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Klára K. před 3277 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

A proč by se to mělo říkat ? Mám plno zcela odlišných zájmů a nikdy by mě nenapadlo, že jsem hloupá a o ostatních také ne. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

To jsem ještě nikdy nikoho o nikom neslyšel říci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

  1. ještě jsem to neslyšela
  2. hloupých by musela být v tom případě většina
  3. pro hloupýho je hloupej každej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To se říká kde ? Buď konkrétní.
Doplňuji:
A není hloupej ten kdo to říká ?

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To znamená,že když má člověk nízký intelekt,tak je do jisté míry omezen v mourém rozhodování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Pochopila jsem to tak, že se ptáš, proč kolektiv nemá rád odlišné lidi, chápu to správně?
Jistá odpověď je už v otázce: kolektiv znamená, že tam jsou lidé, kteří mají většinou stejné zájmy, celkově nejsou od sebe nijak moc rozliční. Takže když přijde někdo, kdo se zajímá o něco úplně jiného, třeba o to, jestli mají žížaly neštovice, tak je jasné, že ho nikdo nebude mít moc rád. Proč? Buď proto, že se s ním prostě nebudou moci o ničem bavit, jeho zájmy jim přijdou „divné“, a nebo kvůli závisti, prostě že si řeknou „Páni, to s těma žížalama, to je skvělý koníček, o to bych se taky chtěl(a) zajímat. Ale asi na to nemám, narozdíl od něj…“
Takhle to aspoň přijde mě.
Naštěstí pak ještě existují lidé, kteří se zajímají o nové věci a zájmy, snaží se zjistit všechno zajímavé a rádi si popovídají s odborníkem na žížaly, přestože o tom sami nic neví. Takovíhle lidé se však v kolektivu moc nevyskytují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek