Kepler

Proč se nevyhošťují radikální islamisté?

A máme tady nový útok, tentokrát v Londýně. Nejde mi na rozum, že nejsou automaticky vyhošťování muslimové s vazbami na radikální islámisty. Myslím, že by mělo stačit i důvodné podezření a snad vyhostit i všechny muslimy, kteří nejsou občany dotyčného státu. Takhle to s těmi šmejdy asi nevyhrajeme. Jak dlouho asi bude trvat, než vzniknou radikální občanské bojůvky a budou se mstít i na nevinných muslimech?

Nejlepší odpověď
quentos

Kdyby to bylo tak jednoduché, byli by vyhošťováni dávno.

  • „… vyhostit i všechny muslimy, kteří nejsou občany dotyčného státu.“ – Oni ale často občany daného státu jsou. Vzpomeň, že po předposledním útoku psali, že pachatelem byl „Brit“.
  • Svoje vazby na radikální islamisty ta hovada často nedávají vůbec najevo, to by byli sami proti sobě. Vzpomeň na pachatele útoku v Paříži, o němž kdosi prohlásil: „Byl to můj soused. Byl tak klidný a tichý, nikdy bych to do něj neřekl.“

Tak jak to tedy udělat?

Další odpovědi
JájsemRaibek

Protože to někdo špatně pochopil.
Lidé říkají, že tu čmoudy nechceme a tak nám zakázali kouřit.

anonym

A proto by měla Velká Británie i ostatní evropské státy okamžitě zavést vízovou povinnost a odběr otisků a trestat ilegální pobyty okamžitou deportaci se zákazem vstupu na 10 let, jak to má USA, Kanada a Austrálie. Zavést Schengen byl osudovou chybou v historii Evropy. Vláda UK ani neví, kolik má přesně obyvatel!

BergySeltzer

„Jak dlouho asi bude trvat, než vzniknou radikální občanské bojůvky…“ Bohužel už se stalo, např. Ódinovi vojáci https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C3%93dino­vi_voj%C3%A1ci

bububabu

Protože se bojí že budou nařčeni z rasismu a budou označeni za xenofoby. Tak jak je to ted moderní..

MichaelOffic

Protože za to někdo v unii dostává peníze, ale bojí se to říct, že kvůli toho nemůže (a nechce nic dělat). Věřte že tam v Bruselu jsme jim všem u zadnice.

Kepler

Bergy Seltzer: jo, ale to jsou neonacisté a rasisté, těch bylo vždycky dost. Měl jsem na mysli obyčejné občany, kteří budou nosit pistoli a při prvním podezření budou střílet. Jak je vidět, policie to nemůže stíhat.