dust8

Proč se neprodává alkohol v injekcích, když se stejně vstřebává do krve?

Nejlepší odpověď
Kepler

To by byl šok, který by tě mohl zabít. Jako kapačka by to šlo. Aspoň by ten alkoholik o sobě mohl pravdivě říci, že nechlastá.

Další odpovědi
jsemjá

Lidé by ho zneužívali. Ať si radši koupí pivo, opilci jedni, já radši, když ten alkohol i chutná.

Zvidatel

Nejlepší je přímo v kapačkách.
https://netdna­.coolthings.com/wp-content/upload­s/2010/11/boo­zedrip0.jpg

Jan Kunčar

Musel by se aplikovat do žíly, to neumí každý a neodborná aplikace může být nebezpečná.

marci1

Uz to vidim, jak bychom chodili rozpichani a ptali bysme se jeden druheho: kolik sis jich dnes pichnul? 🙂