huxa

Proč se nepodívají rozhodčí v MS v hokeji na opakovaný záběr faulu, když to sami špatně viděli?

Doplňuji:
Akorát si volají s videorozhodčím či něco podobného, ale sami se nemůžou podívat na záznam?

Odpovědi
cochee

Od toho je právě ten videorozhodčí, který má k dispozici malé TV studio. U ledu by na něj rozhodně nebylo místo a aby kvůli tomu hlavní někam chodil do útrob haly, to by asi stálo dost času zbytečně navíc.

Kajdamajda

Tak se jich zeptej … co my víme…

anonym

Od toho tam ty viderozhodčí mají,mají svoji fuknci,oni se pak dle toho řídí,
to bys snad měl sám pochopit,v hokeji je to těžké.myslím,že je důležitěší,že vedeme a postoupíme.