Avatar uživatele
GangstaHelper

Proč se někteří snaží odpovědět za každou cenu?

Proč se někteří snaží odpovědět za každou cenu, když jejich odpovědi jsou převážně špatné, nepřesné, mnohdy i matoucí a zastírají pak kvalitnější odpovědi pod nimi? Timto v podstatě jednají proti blahu tazatele a proti principu stránek?

A někteří to tak mají i s otázkami (jejich položením navíc i odporujou svému předchozímu výroku o tom, že tady jsou zbytečné dotazy?)

Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fortin před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No právě,od toho tu jsou ty palečky,aby nejlepší odpověď byla znázorněna jako první.Co se týče kvality odpovědí a otázek,tak těžko říct. Chtěla jsem se podívat na Vaše,ale bohužel je máte privátní.

Děkuji,už nejste tak tajnej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Nemyslíte, že to trošičku přeháníte? Každý odpovídá podle svých zkušeností a znalostí a tak jak uzná za vhodné. Nemusí být přece každá odpověď zcela precizní. Pokud máte nějaké námitky tak je nejlepší napsat e-mail rovnou administrátorovi a ne tady takhle oslovovat ostatní jako nějaký spasitel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Mě spíš štve, že člověk odpoví první, ten pod ním odpoví nemlich to samý a dostane palec nahoru. Tím pádem ten co odpověděl první se dostane na druhý místo a tak to vypadá, že kopíruje odpovědi. To mě se…!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

a když vás to štve, tak ty hloupé odpovědi prostě ignorujte. Chce to nadhled, někteří naši spoluobčané bohužel nejsou majiteli příliš vysokého IQ, a snaží se aspon tady treba nějak zviditelnit..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GangstaHelper

Pro dnesek zcela vyjimecne odprivatnuju svuj profil :]

před 5120 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fortin

thx bro

před 5025 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek