GangstaHelper

Proč se někteří snaží odpovědět za každou cenu?

Proč se někteří snaží odpovědět za každou cenu, když jejich odpovědi jsou převážně špatné, nepřesné, mnohdy i matoucí a zastírají pak kvalitnější odpovědi pod nimi? Timto v podstatě jednají proti blahu tazatele a proti principu stránek?

A někteří to tak mají i s otázkami (jejich položením navíc i odporujou svému předchozímu výroku o tom, že tady jsou zbytečné dotazy?)

Děkuju

Nejlepší odpověď
kropitko

No právě,od toho tu jsou ty palečky,aby nejlepší odpověď byla znázorněna jako první.Co se týče kvality odpovědí a otázek,tak těžko říct. Chtěla jsem se podívat na Vaše,ale bohužel je máte privátní.

Děkuji,už nejste tak tajnej

Další odpovědi
afro.minerva

Nemyslíte, že to trošičku přeháníte? Každý odpovídá podle svých zkušeností a znalostí a tak jak uzná za vhodné. Nemusí být přece každá odpověď zcela precizní. Pokud máte nějaké námitky tak je nejlepší napsat e-mail rovnou administrátorovi a ne tady takhle oslovovat ostatní jako nějaký spasitel…

anetadela1

Mě spíš štve, že člověk odpoví první, ten pod ním odpoví nemlich to samý a dostane palec nahoru. Tím pádem ten co odpověděl první se dostane na druhý místo a tak to vypadá, že kopíruje odpovědi. To mě se…!!!

Zlatomuska

a když vás to štve, tak ty hloupé odpovědi prostě ignorujte. Chce to nadhled, někteří naši spoluobčané bohužel nejsou majiteli příliš vysokého IQ, a snaží se aspon tady treba nějak zviditelnit..

GangstaHelper

Pro dnesek zcela vyjimecne odprivatnuju svuj profil :]

fortin

thx bro