Proč se někteří snaží odpovědět za každou cenu, když jejich odpovědi jsou převážně špatné, nepřesné, mnohdy i matoucí a zastírají pak kvalitnější odpovědi pod nimi? Timto v podstatě jednají proti blahu tazatele a proti principu stránek?
A někteří to tak mají i s otázkami (jejich položením navíc i odporujou svému předchozímu výroku o tom, že tady jsou zbytečné dotazy?)
Děkuju
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, fortin před 5924 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
No právě,od toho tu jsou ty palečky,aby nejlepší odpověď byla znázorněna jako první.Co se týče kvality odpovědí a otázek,tak těžko říct. Chtěla jsem se podívat na Vaše,ale bohužel je máte privátní.
Děkuji,už nejste tak tajnej
| 0 Nominace Nahlásit |
Nemyslíte, že to trošičku přeháníte? Každý odpovídá podle svých zkušeností a znalostí a tak jak uzná za vhodné. Nemusí být přece každá odpověď zcela precizní. Pokud máte nějaké námitky tak je nejlepší napsat e-mail rovnou administrátorovi a ne tady takhle oslovovat ostatní jako nějaký spasitel…
| 0 Nominace Nahlásit |
Mě spíš štve, že člověk odpoví první, ten pod ním odpoví nemlich to samý a dostane palec nahoru. Tím pádem ten co odpověděl první se dostane na druhý místo a tak to vypadá, že kopíruje odpovědi. To mě se…!!!
| 0 Nominace Nahlásit |
a když vás to štve, tak ty hloupé odpovědi prostě ignorujte. Chce to nadhled, někteří naši spoluobčané bohužel nejsou majiteli příliš vysokého IQ, a snaží se aspon tady treba nějak zviditelnit..
| 0 Nominace Nahlásit |
| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1486 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |