štamgast

Proč se někomu říká pan Evropa?

http://zpravy­.idnes.cz/kohou­tovi-ted-cssd-nabizi-senat-muze-byt-i-pan-evropa-v-nove-vlade-p9g-/domaci.aspx?c=A100312­_115651_domaci_kop
Doplňuji:
Já vím že to je stará zpráva jen jsem pojem „pan Evropa“ slyšel dneska v televizi a Google mi vyhodil toto.

Odpovědi
anonym

Máš to v článku – …„Kohout by podle šéfa strany Jiřího Paroubka mohl být i po volbách ve vládě ministrem pro evropské záležitosti“…
😉
Mimochodem – postarší info…

zjentek

nevím :o:o:o
..mně říkaj pan Znejtek

cynique

Tipnul bych si, že v televizi říkali panevropa, panevropský, atd. A to je někde zcela jinde…