hapiky

Proč se nám Čechům stává, že i když o něco neusilujeme, jsme i tak na světové špici?

https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/508081-cesko-patri-mezi-nejvetsi-siritele-spamu-na-svete.html?ut­m_source=novin­ky&utm_medium=no­tifikace-onesignal

Nejlepší odpověď
Kepler

Lví podíl na spamech mají reklamy. Mladý a nezkušený český podnikatel patrně ještě netuší, co je to cílená reklama a tak jsme zavalení plošnými reklamami nejen na interfernetu, ale taky v TV, kde se normální vysílání pomalu dostává do menšiny. Na netu se dokážeme alespoň částečně bránit používáním Adblocku, ale v TV jsme bezmocní, pokud nechceme používat placené kanály. Chtělo by to povinně zvýšit poplatky za reklamy aspoň 10× a byl by pokoj.

Další odpovědi
nyjono

O nadváhu, např., také lidi neusilují a je jich velmi, velmi mnoho.

aliendrone

No, šestí ještě neznamená žádné furóre. Kdybychom byli první (což je jediná pozice, která stojí za řeč, nebo nejhůř alespoň „na bedně“), ale tohle je ničem.

V pití piva (na hlavu) jsme kupříkladu první na světě, pivo máme vynikající a pak sem přijede nějaká blbá okurka z Austrálie a začne pindat o tom, jak máme dělat pivo (kdo pil ty jejich chcanky asi chápe). Takže jsme sice první v pivu – NO A CO? Někdy ani to nestačí, no. Tudíž komentovat ŠESTÉ či jiné zapomenuté místo je trošku out. ;) :)