JájsemRaibek

Proč se musí prát ručník, když se do něj utírám, až když jsem čistý?

Jako pokud bych se do něj utíral špinavý, tak to je jasný. Ale já se vykoupu, jsem čistý, voňavý, utřu se do ručníku a pak se ten ručník musí vyprat. Proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak ho neper. Nikdo ti to přece nezakazuje. Časem se odpověď dozvíš sám ,přímo z toho ručníku.

Další odpovědi
redy

A to si vem, že bys těch ručníku měl mít víc.

Na vlasy jeden, na nohy druhej, na partie víme, třetí, no a osušku kde se zabalíš. 🙂

Takže jsi na tom ještě dobře:-) Jinak proč – protože nejsi čuňátko 🙂

Tw!st

Však nikdo tě nenutí si jej prát.

mosoj

Kdo tě nutí ho prát ? To je omezování osobní svobody. Nicméně nejdřív si utři obličej a potom zadek.

tforro

Když se ručníkem utíráš, tak je výsledek to, že jsi suchý. Ale při tom utírání si tím ručníkem seškrabuješ z těla mokrou kůži, která je přímo hostinou pro spoustu bakterií.

Lamalam

Tak ho neper, za čtvrt roku pochopíš…

novvem

Ručník se tímhle způsobem ušpiní sám. Všude se tvoří bakterie, i na ručníku.

nyjono

Neper a za půl roku čistotu ručníku zkontroluj.

Jan Otylano

Jde o čistotu a ručník by také neměl dlouho zůstávat suchý. Všeobecně doporučujeme volit při praní nižší teplotu, konkrétně u ručníků je to 40 stupňů Celsia. Tato teplota vystačí za předpokladu, že není ručník výrazněji znečištěný.

Zdroj: http://www.kvalitni-rucnik.cz/jak-prat-rucniky