Avatar uživatele
Dejv7

Proč se mi většina videí po pár vteřinách vypne i když soubor má 700mb?(např.)

Tento problém mi dělá pomalu každé druhé video bez ohledu na formát nebo velikost. Stažený film má řekněme 750 mb a po 16 vteřínách, ve kterých video běží i se zvukem v pořádku, se vypne. Nedělá mi to jen u VLC ale i KM a dalšich playerů. Mám windows 8 a docela mi dělá problemy, tak možná jsem jen udělal někde chybu já…díky za rady
Doplňuji:
Nestahoval jsem videa přes torrenty, dělají mi ti jak videa např. z uloz.to tak i některé online filmy. Ale u online filmů občas pomuže když vypnu avast, nemůže to být třeba špatným nastavením avastu? U stažených filmů však nepomuže ani vypnutí avastu.

Upravil/a: Dejv7

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Nestahoval jsi to náhodou přes torrenty?

Je možné že jsi stáhnul jen tu „šablonu“ filmu, plus nějakých 10% začátku, ale film jako takový stažený není. Torrenty fungujou tak že se ti jako první stáhne právě takhle šablona, která si předem zabere místo na disku (aby se ti nestalo že ti dojde místo před ukončením stahování) a pak se teprve začne stahovat soubor filmu. A pokud ti během stahování lidi od kterých stahuješ odešli, a nebo máš omezenou rychlost, z filmu se ti stáhne jen část (začátek) a když ho pustíš, tak ti prostě přehraje to co je na disku staženo a pak se vypne přehrávání, protože už prostě není co přehrát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dejv7

bohužel mi to dělají i videa stažená z uloz.to a spol, dokonce i některé online filmy. Někdy pomuže (aspon u online), když vypnu avast, nemůže to být jen chyba v nastavení avastu?

před 3536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a u těch z uloz.to je opravdu napsáno že mají 700mega? mrkni na vlastnosti souboru, je možný že během stahování zakolísalo spojení, a soubor se ti nedotáhnul, což by vysvětlovalo i to proč ti to dělají online filmy, protože tam se ten film stahuje do mezipaměti, a když zakolísá připojení, stahování se prostě kousne..

pokud nestahuješ z torrentů, tak zkus ten film stáhnout přes torrenty a uvidíš, tam se to stahování totiž automaticky napojuje, pokud ho něco přeruší

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek