Foxy

Proč se mi seká herní LiveStream na Facebooku (vysílám ho já)?

Když začnu vysílat na Facebooku hru/hry, tak se to seká jak ostatním, tak mně. Neví někdo, co s tím?
Ping: 8ms
Download: 31,1
Upload:15,5

Odpovědi
miroslav.bk

Nevim sice, co je vysilani live streamu na Facebooku (nepouzivam Facebook), ale budu predpokladat, ze technicky jde o klasicke uploadovani videa/zvuku, ke kteremu se muzou pripojit ostatni a toto vysilani sledovat (tedy stahovat).

Kvalita, resp. plynulost je zavisla na nekolika faktorech: Vykon (a/nebo momentalni vytizeni) PC, konektivita (rychlost/stabilita pripojeni k Internetu), pocet k vam pripojenych uzivatelu (tzn.od vas stahujicich data/sledujicich streamovany obsah).
Anebo take muze jit o potize na strane Facebooku samozrejme. Tezko rici „timhle to je, toto je reseni“.